LIGA ŠAMPIONA: Poljaci i dalje sanjaju, ubedljiv PSV, još jedan podvig Farana!(VIDEO)

Osim duela TSC-a i Brage, večeras se igralo još prvih mečeva trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Poljski prvak Rakov, slavio je na svom terenu protiv kiparskog Arisa iz Limasola sa 2:1.

Domaćini su vodili od 7. minuta golom Kočerhina. Pjasecki je u 62. povisio na 2:0 iz penala.

Majambela je u finišu samo smanjio. Na golu Poljaka bio je Vladan Kovačević. Za Aris je u drugom poluvremenu nastupao bivši Zvezdin prvotimac Veljko Nikolić. Revanš je za 7 dana.

PSV je bio veoma efikasan protiv Šturma. U prvom poluvremenu su viđena četiri gola, a moglo je pet.

Babadi je u 4. minutu otvorio goleadu. Potom se dvaput upisao Luk De Jong u 22. i 32. minutu.

Gorenc Stanković je smanjio na 3:1 u 40. minutu. Dva minuta kasnije je gol Van Anholta poništen.

Ibrahim Sangare pogodio je u 73. minutu za 4:1. To je bio i konačan rezultat. Naredne nedelje je revanš u Gracu.

Klaksvik sa Farskih Ostrva priredio je još jednu senzaciju. Oni su sa 2:1 na svom terenu pobedili Molde.

Sve se dešavalo u drugom poluvremenu.

Eikrem je u 48. minutu doveo goste iz Norveške u vođstvo.

Onda je na scenu stupio dvostruki strelac Frederiksberg. Pogađao je u 64. i 86. minutu za ogromnu prednost pred revanš.