LŠ, GRUPA C: Inter razočarao pred svojim navijačima, het-trik Levandovskog (VIDEO)

Danas su na startu grupne faze Lige šampiona pobede u okviru grupe C zabeležili Bajern i Barselona.

Inter je na startu elitnog takmičenja razočarao svoje navijače na Đuzepe Meaci, pošto je poražen od Bjerna sa 2-0.

U 25. minutu Liroj Sane je iskoristio maestralnu dugu loptu Dožue Kimiha, tako što je zaobišao golmana milanskog tima i doveo Bavarce do prednosti.

Do 2-0 gosti su došli zahvaljujući autogolu Danila D’Ambrozija.

Barselona je lako izašla na kraj sa Viktorijom iz Plzenja na Kamp Nou, pošto je slavila sa čak 5-1.

Heroj utakmice bio je Robert Levandovski, koji je zabeležio het-trik.

LŠ: Liverpul pregažen u Napulju! (VIDEO)

Katalonce je do prednosti doveo Frenk Kesi u 13. minutu, kada je usled kornera glavom zatresao mrežu posle asistencije na isti način od strane Žila Kundea.

Do kraja prvih 45 minuta je za Barselonu dva pogotka postigao Robert Levandovski. Prvo je duplirao prednost u 34. minutu posle dodavanja Serhi Roberta, dok je drugi put tresao mrežu u samom finišu, odnosno trećem minutu nadoknade vremena, posle asistencije Dembelea.

Između dva gola Poljaka Sikora je dao nadu gostima kada je u 44. minutu smanjio na 2-1.

Nastavilo je veliko ovoletošnje pojačanje Katalonaca tamo gde je stalo u prvom poluvremenu, pošto je u 67. minutu prelepim golom iz voleja povisio na 4-1, posle asistencije Ferana Toresa.

Sam Tores je samo četiri minuta kasnije, a šest nakon ulaska u igru, postigao peti gol za svoj tim, posle lopte koju je dobio od Dembelea.