LŠ: Inter kao nekad, Barsa pala u Milanu! (VIDEO)

Barselona je tokom čitavog meča imala posed, ali je bolje šanse imao Inter. Prvo je zbog ofsajda poništen penal, a zatim i gol Koree. Ipak, na kraju poluvremena, Hakan Čalhanoglu iz sjajnog šuta dovodi Inter u vođstvo.

U drugom delu Barsa je nastavila sa pritiskom, i uspeli su da postignu gol posle 20 minuta igre. Ipak, gol Gavija je poništen jer je Fati igrao pre tog rukom i ostalo je vođstvo Italijana.

Do kraja meča bio je sporan penal za Barselonu, koji VAR je okarakterisao kao igranje rukom Damfriza što će sigurno biti predmet spora posle meča.

Na kraju pobeda ekipe Simonea Inzagija, koja je vitalna za nastavak sezone. Bajern je prvi u grupi sa 9 bodova, dok Inter ima 6. Barselona ima 3 boda, dok Plzen bez bodova.

U meču grupe D, Frankfurt i Totenhem su odigrali meč bez golova 0:0, i sada imaju po 4 boda, dok Sporting ima 6, a Olimpik Marsej ima 3.