Ludnica u finišu prvog poluvremena: Široki Brijeg poveo, Zvijezda 09 ekspresno izjednačila

Fudbaleri Širokog Brijega stigli su do vodstva protiv Zvijezde 09 u utakmici 24. kola Wwin lige BiH, ali su domaći brzo izjednačili.

Širokobriježani su poveli iz praktično prve prave prilike do koje su dušli u 44. minuti utakmice.

Domaći su napravili veliku grešku na sredini terena, a nju je iskoristio Luka Mamić koji je izašao sam pred golmana Zvijezde i rutinski ga savladao za 1:0.

Ipak, samo četiri minute kasnije Zvijezda je stigla do izjednačenja zahvaljujući pogotku koji je postigao Josip Ivančić.

Dajan Ponjević je ubacio loptu iz slobodnjaka, a Ivančić postavio nogu i poslao loptu iza leđa golmana gostiju za 1:1.