Ludnica u prvoj utakmici dana u Engleskoj. Crystal Palace slavio u ogledu sa 7 golova

U PRVOM subotnjem susretu 34. kola engleske Premier lige nogometaši Crystal Palacea su na domaćem terenu svladali West Ham 4:3. S ova tri boda Crystal Palace se pomaknuo na 11. mjesto ljestvice i preskočio Chelsea, dok je West Ham i dalje blizu opasne zone, na 15. mjestu.

Gosti su poveli već u devetoj minuti, a domaću mrežu je naciljao češki nogometaš Souček. No Crystal Palace time nije bio ni najmanje uzdrman. Od 15. do 30. minute uslijedila su čak tri domaća gola, a strijelci su bili Ayew, Zaha i Schlupp. West Ham je smanjio na 2:3 u 35. minuti kada je strijelac bio Antonio. Domaćin se vratio na dva gola prednosti nakon što je Eze realizirao jedanaesterac u 66., dok je u 72. Aguerd smanjio na 3:4.

Zanimljivo je da su gosti sva tri pogotka postigli nakon kornera.