LUDNICA U TOSKANI: Stankoviću VAR oduzeo bod u 7. minutu nadoknade, igralo se 103 minuta! (VIDEO)

Fudbaleri Empolija minimalnim rezultatom 1-0 savladali su Sampdoriju na svom terenu, u sklopu 18. kola Serije A.

Meč je bio daleko uzbudljiviji nego što to rezultat i imena protivnika govore, a sve zbog dešavanja u završnici.

Jedini (važeći) pogodak na utakmici, koji je na kraju i presudio pobednika, postigao je Tajron Ebuehi glavom u 55. minutu, posle centaršuta iz kornera sa leve strane od strane Razvana Marina.

Međutim, umalo tim Dejana Stankovića nije stigao do remija u samom finišu – zapravo to je i uradio, ali je radost trajala kratko jer je VAR poništio pogodak. Sudija Santoro je odlučio da poništi gol Omara Kolija zbog igranja rukom Manola Gabijadinija pri padu.

Tim iz Đenove posle šestog poraza na poslednjih sedam utakmica ostaje na pretposlednjem mestu tabele sa samo 9 bodova, dva vieš od Kremonenzea koji ihje sakupio 7.