Fudbalski klub Sloboda Tuzla danas je doživio poraz od HŠK Posušje rezultatom 0:2 u drugom kolu WWin lige Bosne i Hercegovine.
Nakon utakmice, trener Tuzlaka Marko Maksimović dao je svoje mišljenje.
– Prije svega, želim izraziti saučešće porodici Dženana Uščuplića. Čestitam Posušju na zasluženoj pobjedi. Nismo odigrali dobro, ali ostaje nam samo da radimo, da se skoncentrišemo i pokušamo popraviti stvari u narednom periodu. Moramo se poboljšati. Iako je bilo nekih pozitivnih trenutaka, većinu utakmice smo bili ispod očekivanja. Brine me nekoliko početničkih grešaka, ali ćemo se truditi da što prije izađemo iz ove situacije, rekao je trener tuzlanskog tima.
Maksimović je svjestan da ih čeka puno posla.
– Protiv Koševa smo igrali defanzivnije. Danas smo morali biti ofanzivniji. Imamo mnogo toga za popraviti unutar kluba. Nećemo se previše obazirati na jedan poraz, ali moramo ozbiljno raditi. U takvoj smo situaciji da moramo šutjeti i raditi, dodao je Maksimović.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


