Engleski klub – West Ham United zvanično je doveo – Aaron Van-Bissako.
26-godišnji desni bek došao je u transferu vrijednom 17.600.000 eura iz Manchester Uniteda. Sa upravom tima iz Londona potpisao je ugovor do ljeta 2031. godine.
– Uzbudjen sam i sretan što sam ovdje. Nevjerovatan je osjećaj vratiti se u London. Ovdje sam rođen, to je grad koji igra veliku ulogu u mom životu. Hvala svima na toploj dobrodošlici. Jedva čekam izaći na teren, upoznati saigrače i navijače, rekao je Van-Bissaka.
Odigrao je ukupno 190 utakmica u dresu Manchester Uniteda u koji je došao ljeta 2019. za 55 miliona eura iz Crystal Palacea.
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


