Novu sezonu FK Željezničar će započeti utakmicom protiv Širokog Brijega na Grbavici u subotu.
Pred ovu utakmicu, navijači Željezničara, Manijaci, su najavili dolazak na trening koji će se održati u petak od 18:30.
– Sa novom sezonom pred vratima, svi se nadamo da ćemo vidjeti poboljšanje u kvalitetu fudbala u odnosu na prethodne sezone. Promjene u klubu i oko njega daju nam nadu da Željo neće više morati da se bori za opstanak, već za vrh tabele. Ključnu ulogu u tome imamo mi, navijači, pa je naša dužnost nastaviti podržavati ekipu kao do sada. Nedostajao nam je fudbal na Grbavici tokom ovih nekoliko mjeseci i sa nestrpljenjem iščekujemo prvi zvižduk sudije i pune tribine. Pripreme za utakmicu sa Širokim počinjemo ranije. Grupa je odlučila da organizuje masovan dolazak na trening u petak kako bismo pružili podršku igračima i poslali im jasan signal šta očekujemo od ove sezone.
Trening će biti održan na pomoćnom terenu u petak u 18:30. Pozivamo navijače sa svih tribina da nam se pridruže i da zajedno napravimo spektakl koji će ostati u sjećanju!
SVI NA TRENING, poručuju Manijaci.
Utakmica FK Željezničar – NK Široki Brijeg odigrat će se u subotu od 21 sat.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


