Željezničar i Sloga će se u nedjelju susresti na Grbavici u utakmici petog kola WWin lige BiH, a prije ovog duela, Manijaci su se oglasili.
Manijaci su poslali jasnu poruku pred duel sa Slogom, te pozvali sve navijače Plavih da dođu na Grbavicu u nedjelju i podrže igrače protiv ekipe iz Doboja.
– Tri uzastopne pobjede same po sebi su dovoljan poziv da u nedjelju napunimo stadion. Dosadašnja posjeta na Grbavici, kao i broj navijača na gostovanjima ove sezone, moraju se nastaviti ako želimo zadržati slavljeničku atmosferu.
Dugo smo čekali ove trenutke kada ćemo gledati Želju na Grbavici u borbi za vrh tabele, stoga se potrudimo da pritisak sa tribina ovaj put slomi protivnika.
Utakmica protiv Sloge igra se u nedjelju s početkom u 18:45 sati.
NASTAVLJAMO PUNITI GRBAVICU!, poručili su Manijaci.
Inače, utakmica između Željezničara i Sloge će se odigrati u nedjelju na Grbavici, s početkom u 18:45 sati.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


