Marinović prokomentarisao novu pobjedu, trener Širokog Brijega nije želio dati izjavu

Borac je slavio rezultatom 2:0, a do golova je došao u prvih 8 minuta meča kada su mrežu Širokog Brijega tresli Lukić u 5. i Hrelja u 8. minuti.

Nakon utakmice izjavu za Arena Sport dao je trener Borca Vinko Marinović.

– Igrači su pokazali da znaju kako trebaju igrati i mislim da smo u samoj pripremi ove utakmice znali da je Široki jako čvrsta i organizovana ekipa i da će ovdje biti jako teško. Mislim da smo prvo poluvrijeme odigrali jako dobro, stekli prednost od 2:0 i čitavo drugo poluvrijeme kontrolisali igru, nismo im dozvolili da eventualno dođu do tog preokreta. Mislim da su imali tu jednu šansu koju smo spriječili, dok s druge strane možda se i nama tu nešto otvaralo, ali nismo imali završni pas. Sve u svemu bitna pobjeda za nas, jer u nedjelju nas već čeka teška utakmica protiv Veleža, rekao je Marinović i dodao:

Velež je treći na tabeli i ima dobru ekipu. Nemamo puno vremena za pripremu, ali sada se moramo što bolje odmoriti i pripremiti za tu utakmicu, zaključio je trener Borca.

S druge strane, šef stručnog štaba Širokog Brijega Marijan Budimir nije želio dati izjavu te je odmah otišao u svlačionicu sa igračima.