Mario Ivanković: Prioritet nam je prvenstvo, pokušat ćemo smanjiti bodovnu razliku

Mario Ivanković, privremeni trener Zrinjskog, prokomentarisao je današnju pobjedu svoje ekipe na gostovanju u Gabeli protiv ekipe GOŠK-a.

Plemići su danas u Gabeli slavili ubjedljivu pobjedu protiv GOŠK-a rezultatom 5:1, a poslije ovog susreta, Ivanković je poručio kako je njegov tim na današnje gostovanje došao po tri boda, ali da nije mislio da će postići pet golova.

Treba biti realan, došli smo u Gabelu po tri boda, ali nismo mislili da ćemo dati pet golova. Na kraju krajeva, po ovako lošem terenu postići pet golova, ostvariti pobjedu, odmoriti neke igrače, pa kasnije i ove izmjene… Kada pogledate svih 90 minuta, možemo biti zadovoljni sa svime, kazao je Ivanković, pa dodao:

Stavljen nam je prioritet na prvenstvo i da ostanemo u priključku, te da, ako bude moguće, smanjimo ovu bodovnu razliku. Krenuli smo dobro, a u dvije utakmice smo osvojili šest bodova.

Poslije susreta protiv GOŠK-a, Zrinjski će u četvrtak, 30. novembra, u Nizozemskoj odmjeriti snage protiv AZ Alkmaara, u meču petog kola grupne faze Konferencijske lige.

U Nizozemsku idemo da igramo bez ikakvog imperativa, presinga, pa šta bude, bit će, kazao je Ivanković.

Podsjetimo, susret u Nizozemskoj između AZ Alkmaara i Zrinjskog će se igrati od 18 sati i 45 minuta.