Napadač iz Laktaša, Milan Šikanjić, proglašen je za najboljeg igrača m:tel Prve lige Republike Srpske u prošloj sezoni prema izboru portala SportDC, po mišljenju trenera i kapitena ekipa. Ova nagrada ima poseban značaj za dvadesetčetverogodišnjeg napadača jer dolazi od njegovih protivnika na terenu, koji su prepoznali njegov kvalitet.
Sa 26 postignutih golova u sezoni, Šikanjić je također bio najbolji strijelac lige i trenutno igra najbolji fudbal u svojoj karijeri. On ističe da su Laktaši fantastično vođeni od strane trenera i uprave kluba te izražava nadu da će uskoro napredovati u viši rang.
Šikanjić je čestitao Radniku na osvojenoj tituli i istakao da je bilo dosta ponuda za njegov transfer, ali da mu je želja ostati u Laktašima i nastaviti svoju karijeru tamo. Ostaje da se vidi gdje će nastaviti svoju fudbalsku avanturu u narednoj sezoni.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


