Milenkovića prečka sprečila da u nadoknadi donese pobedu na Olimpiku! (VIDEO)

milenkovića prečka sprečila da u nadoknadi donese pobedu na olimpiku! (video)milenkovića prečka sprečila da u nadoknadi donese pobedu na olimpiku! (video)

Fudbaleri Lacija i Fiorentine remizirali su u utakmici 20. kola Serije A odigranoj na Olimpiku, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1.

Već u osmom minutu je Nikolo Kasale doneo radost domaćim navijačima, ali je nakon povratka na teren sa pauze između dva poluvremena Nikolas Gonzales još bržim golom poravnao rezultat, pošto je bio precizan u 49. minutu.

Fiorentina je bila agresivnija, ali nije uspela da izbori više od remija, čemu nije doprineo ni srpski reprezentativac Lika Jović, koji je igrao do 85. minuta, ali nije realizovao nijednu šansu koja mu se ukazala.

Gosti imaju za čim da žale, pošto je srpski defanzivac Nikola Milenković iz velike blizine pogodio prečku u 4. minutu zaustavnog vremena!

Lacio ostaje na trećem mestu i pored dva otkinuta boda, sa dva boda manje od Intera, i sa istim brojem bodova (38) kao i Atalanta i Milan koji im gledaju u leđa. Tim iz Firence je na nezadovoljavajućem 12. mestu sa 24 sakupljena boda.