MILOJEVIĆ NAKON POBJEDE U DERBIJU: Očekivali smo drugačiji rezultat; Derbi je, nema tu puno ljepote

Nogometaši Crvene zvezde slavili su u vječitom derbiju 24. kola Superlige Srbije protiv Partizana na stadionu Rajko Mitić rezultatom 1-0 i tako povećali prednost na tabeli na 16 bodova.

Trener Crvene zvezde Miloš Milojević iznio je svoje viđenje utakmice.

Slažem se da smo možda očekivali drugačiji rezultat. To smo htjeli, mislim da još uvijek žalimo za tim prilikama, u prvom poluvremenu pogotovo u par dobrih situacija i par dobrih prilika, a naravno bilo je i par dobrih intervencija vratara Partizana. U drugom poluvremenu, zbog važnosti utakmice, svi smo se pokušali smiriti i ući u kaotičnu borbu, koja nam nije potrebna jer smo pokazali da možemo igrati drugačije. Najvažnije je da smo dobili utakmicu, da su igrači osjetili energiju navijača i da smo zajedno otišli do krajarekao je trener Zvezde i zaključio:

Nije lako, respektiramo suparnika, ali opet kažem, mislim da smo zasluženo pobijedili i osvojili sva tri bodasmatra Milojević.

Osvrnuo se i na taktički prelazak na igru ​​s tri stopera.

Prije toga je bilo razdoblje u kojem smo imali sedam minuta da oni dođu s puno igrača i odu direktno. Htjeli smo to učvrstiti. Bilo je točno i bilo je nekoliko prilika nakon dobrih intervencija Milunovića da se zaprijeti golu i povede 2:0, ali to se nije dogodilo. Njegova rana ozljeda nas je natjerala da se opet vratimo i čestitam igračima na toj fleksibilnosti, to je nešto što smo dosta poboljšali, ali naravno uvijek može bolje i pokušat ćemo to popraviti već u sljedećoj utakmiciobjasnio je Milojević.

Osvrnuo se i na stanje igrača nakon žestokih duela.

Derbi je. Nema tu puno ljepote, ima jakih duela. Kad je nešto lijepo, a gol se ne postigne zbog te ljepote, vraća se na borbu. Nadam se da ćemo to s vremenom promijeniti, da će to biti još ljepša predstava. Iako, bila je to vrlo sadržajna utakmica, veliki intenzitet, odnos je bio dobar i to je ono što se traži od igračarekao je trener zvijezde.