Šef stručnog štaba Crvene zvezde Vladan Milojević, dao je svoje viđenje igre tima u porazu od Benfike na startu Lige šampiona.
Crveno-beli su poraženi 2:1 golovima Artukolua i Kokčua. Jedini gol za Zvezdu postigao je Milson Felisio.
– Možda smo mogli hrabrije ući u utakmicu. Neki igrači su bili nervozniji. Ipak, Benfika je kvalitetan protivnik. Držali smo se plana, željeli smo pritisak. Gubili smo lopte na lak način, ali to nije bila nespremnost već nedostatak uigranosti. Potrebna je sinergija i vreme kako bi svi igrači znali svoje pozicije na terenu. Da li mi je žao? Mislim da smo zaslužili više. Dosta teško je primiti ovakve golove, čak i na treningu ne smijemo. Pokušali smo se vratiti, reakcija igrača je bila odlična, ali njihova klasa, posebno stopera koji su sve čistili, je presudila. To je Liga šampiona. Greške poput ovih su skupe, izjavio je Milojević.
Zvezda već u ponedjeljak igra večiti derbi protiv Partizana u gostima.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


