Nogometaši Red Star igraju utakmicu Super Level dodatka protiv Radnička u NIS -u.
Tom prilikom, na konferenciji za novinare pojavio se trener crveno -bijelog Vladan Milojevića, koji nikada nije bio kraći u odgovorima.
Upitan može li to biti bolje protiv IMT tima.
– Uvijek može bolje.
Milojević se također izgovorio na sljedećem protivniku zvijezde.
– Radnicki ima dobar tim, međutim, nema dovoljan broj bodova u odnosu na igru. To mjesto na stolu apsolutno ne pripada. Uvijek je teško igrati u NIS -u, posebno protiv tima poput rada. Vidjet ćemo kakva će reakcija imati s promjenom trenera, ali u svakom slučaju nisu imali sreće na nekim mečevima koje su igrali. Bit ćemo oprezni.
Predstavnici medija bili su zainteresirani za to tko će igrači pronaći teren na terenu.
– Ne znam, vidjet ćemo.
Još nije poznato hoće li zvijezda nastupiti s dva napadača.
– Vidjet ćemo.
Poznato je da Crvena zvijezda ima veliki broj obožavatelja na jugu Srbije.
– Uvijek je lijepo igrati u NIS -u, na lijepom stadionu i lijepom polju, očekujemo da će naši navijači ući u što više brojeva.
Komentirao je iskusno stručno slavlje Zvezde 80. rođendana.
– Bila mi je čast prisustvovati 80. rođendan. Jednostavno, to je veliki događaj i potvrda da sam u velikom klubu koji volim. Želim te kao trener zajedno s mojim igračima, utječem na to da u narednom razdoblju podižemo klub na još većem nivouZaključio je Vladan Milojevic.


