Mladost šokirala TSC uoči gostovanja kod Olympiakosa (VIDEO)

Nogometaši Mladosti i TSC-a remizirali su u Lučanima, pošto je dvoboj 10. kola Superlige Srbije završio rezultatom 1-1.

Ovakvim ishodom svakako mogu biti zadovoljniji domaći, iako su uputili više udaraca prema golu. Ne samo zato što je uzeo bod aktualnom doprvaku i sudioniku Europske lige, već i zato što je izjednačujući pogodak postigao u prvoj minuti sudijske nadoknade!

Najiskusniji su bili zaslužni za izjednačenje. Bod je donio Janko Tumbasević glavom nakon ubačaja iz kuta Milana Joksimovića.

Prethodno je prednost momčadi sa sjevera zemlje donio Miloš Pantović koji je u 28. minuti pogodio glavom nakon kvalitetnog ubačaja Saše Jovanovića s desne strane.

TSC u četvrtak očekuje gostovanje Olympiakosu u 2. kolu Europske lige, a zatim u 11. kolu domaće lige dočekuje subotički Spartak u dvoboju momčadi sa sjevera. Mladost, s druge strane, gostuje kod Partizana.