Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela iznio je svoja očekivanja pred duel sa Benfikom u okviru prvog kola grupne faze Lige šampiona.
Mrkela je bio gost u emisiji “Jutro” na TV Prva, gdje je pričao o današnjoj utakmici.
-Imamo velika očekivanja, željeli smo Ligu šampiona. Učestvujemo u novom formatu Lige šampiona, u visokom smo društvu klubova. Među 36 najboljih smo u Evropi i ponosni smo na tu činjenicu“, rekao je Mrkela.
Mrkela vjeruje u tim i očekuje pobjedu.
-Napredovali smo kao klub u posljednjim godinama, podignut je nivo tima koji imamo, u ovom trenutku imamo najjači tim u posljednjih 20-30 godina. Imam veliko povjerenje u tim i stručni štab. Imamo sve što je potrebno da jedan veliki tim igra u kontinuitetu velika takmičenja. Napravili smo tim da dođemo do iskoraka, očekujem pobjedu večeras.
Utakmica je na programu od 18:45, uz direktan prijenos na RTS-u i Areni Sport.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


