Zvezda je u revanš meču plej-ofa pobijedila Bode Glimt i time se plasirala u Ligu šampiona.
Svoje utiske iznio je sportski direktor crveno-belih Mitar Mrkela…
– Ovaj tim na čelu sa Vladanom Milojevićem je pokazao svoj kvalitet. Stvorili smo grupu sjajnih karaktera, gdje svi teže ka uspjehu Zvezde. Želimo biti konkurentni u Ligi šampiona, iako smo svjesni da smo klub sa najmanjim budžetom u elitnom društvu. Ipak, vidjelo se da je naš najveći adut – puna Marakana zvezdaša. Ovakvu atmosferu niko u Evropi nema. Čestitam svima na postignutom uspjehu, nastavit ćemo raditi još više, rekao je Mrkela.
Žrijeb za Ligu šampiona je danas od 18 časova.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


