NA “BELOM PREKRIVAČU”: Novi Pazar ubjedljiv u Kragujevcu, Ljajić dominirao, Sumin debi

Nogometaši Novog Pazara slavili su u 16. kolu Superlige u Kragujevcu protiv Radničkog s uvjerljivih 4:0.

Prvo i drugo poluvrijeme odigrano je u potpuno drugačijim uvjetima jer je u drugom poluvremenu puhao jak snijeg. Ipak, gostujuća ekipa se bolje snašla u obje utakmice.

Oba pogotka u prvom poluvremenu postigao je iskusni napadač Marko Obradović koji se znao naći točno gdje treba i u samo 3 minute dvaput svladati vratara Radničkog.

Prvi put je bio precizan u 14. minuti, nakon prodora po lijevoj strani i asistencije Adema Ljajića, a potom mu je na sličan način asistirao Karaklajić sa suprotne strane.

Na “bijelom” terenu prvi je mrežu pogodio Sejdub Sum u 61. minuti, te tako postigao prvi pogodak u dresu Pazaraca. Odlično je ušao u prostor i iskoristio dubinski pas još jednog bivšeg igrača crno-bijelih Ljajića, koji je upisao drugu asistenciju.

Konačno, u 82. minuti Ljajić se i sam upisao u strijelce i zaokružio odličnu partiju. U kontranapadu ga je izbacio Abdoulaye Sise, a energični nogometaš bio je siguran završnica.

Zbog vremenskih prilika suci su odlučili završiti utakmicu što je prije moguće te nije bilo produžetaka.

Novi Pazar je na četvrtom mjestu sa 23 boda, dok je Kragujevac deseti sa 18 bodova.

U sljedećem kolu Javor gostuje Pazarcima, a Radnički će odmjeriti snage s Čukaričkim.