Počinje WWin liga Bosne i Hercegovine! Danas ljubitelji bh. fudbala imaju razlog za radost, jer će GOŠK i Radnik iz Bijeljine odigrati prvu utakmicu nove sezone.
Prošle sezone, GOŠK je uspio osigurati opstanak, dok su Bijeljinci prvi put u najjačem rangu takmičenja.
Treneri Admir Adžem i Velibor Đurić su odabrali početne postave za ovaj meč.
GOŠK: Karić, Čoko, Lagumdžija, Šuta, Avrić, Kaćunko, Sipović, Mandić, Ikić, Mihaljević, Gogić.
Na klupi hercegovačkog tima će biti Milojević, Lukić, Mizić, Raguž, Perić, Miličević, Brekalo, Balavac, Katavić, Martić i Marić.
RADNIK: Lakić, Janjić, Pavlović, Krajišnik, Vasić, Crepaldi, Pantelić, Veljkić, Subašić, Maričić, Paulo.
Rezerve gostiju su Samurović, Josipović, Došlo, Sivac, Albijanić, Perišić, Amidžić, Santrač, Ristanović, Čamdžić i Jovanović.
Utakmica počinje u 18:45 sati. Direktan prijenos je na TV Arena 1 Premium. Glavni sudija je Irfan Peljto.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


