Na Gradskom stadionu u Bijeljini, fudbaleri Radnika su u prvom meču osmog kola Wwin lige BiH savladali Slobodu iz Tuzle rezultatom 2:0. Trener Velibor Đurić je nakon utakmice iznio svoje misli.
– Ovo je definitivno najteža utakmica u moje tri godine kao trener Radnika. Bilo je mnogo stvari koje nisu išle kako treba. Tri poraza, a kiksali smo samo protiv Igmana kod kuće. Povratak iz Posušja u nedjelju u pet sati ujutro. Pitam se ko je pravio ovaj raspored? Nadam se da se i mi iz klubova pitamo jer je neobjašnjivo da igramo narednu utakmicu za dva i po dana u četiri popodne, a imamo reflektore. Mnoge stvari su nas poremetile, uključujući i povredu kapitena. Čestitam ekipi na fantastičnoj borbi i odnosu, iako nam ni teren nije bio naklonjen. Sve čestitke mojim igračima, izjavio je Đurić.
Radnik se trenutno nalazi na petom mjestu sa osvojenih deset bodova.
– Deset bodova je veliki uspjeh za nas. Malo ko je očekivao ovo. Moramo biti pošteni i odgovorni, tri poraza nas nisu poremetila. Okrećemo se novoj utakmici, zaključio je trener Radnika.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


