

Fudbaleri Crvene zvezde, pod vođstvom Vladana Milojevića, uspjeli su se plasirati u Ligu šampiona po treći put.
Nakon pobjede od 2:0 u Beogradu, eliminisali su norveški Bodo Glimt, koji je slavio kao domaćin rezultatom 2:1.
Bruno Duarte i Uroš Spajić postigli su golove pred navijačima crveno-belih.
Srpski klub se uspješno odbranio do kraja utakmice, a slavlje je moglo početi.
Zvezdu očekuje osam mečeva, po 4 kući i u gostima. Žreb će odrediti njihove protivnike, pri čemu su svrstani u treći šešir, ali se takmičenje igra po novom formatu.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


