Save Milošević je započeo svoj drugi mandat na klupi Partizana pobjedom, nakon što je njegova ekipa uvjerljivo savladala Tekstil rezultatom 4:1.
Nakon utakmice, trener Milošević je bio zadovoljan prikazanom igrom.
– S obzirom na opće stanje u klubu, situacija je bolja nego što sam očekivao. Dečki su bili disciplinovani, poštovali su naše dogovore. Ako nastavimo ovako, neće biti problema. Rezultati su najbolji lijek za krize, ovo je druga uzastopna pobjeda i dobro je što sada slijedi pauza jer vjerujem da možemo još bolje rekao je trener crno-belih.
Ekipa je pravila kardinalne greške u odbrani i ponovno su primili jedanaesterac.
– To su neki problemi koji su nasledili. Dobro je što nismo platili visoku cijenu. Greške će se umanjiti kako budemo sticali samopouzdanje. Predstoji nam susreti sa jačim protivnicima, mnogo utakmica, moramo nastaviti raditi.
Novinari su pitali Miloševića da li primjećuje više smijeha u ekipi, kako je najavio po dolasku.
– Ovaj psihički zahtjevan sport je dovoljno stresan da se moramo više smijati završio je Milošević.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


