Nakon uspjeha u Europi, TSC nastavio s lošim izdanjima u Super ligi (VIDEO)

Nogometaši TSC-a prošli su četvrtak osvojili povijesni prvi bod u europskim natjecanjima, remizirali su s Olympiakosom, no tri dana kasnije nastavili su s lošim rezultatima na domaćem terenu.

Danas su u derbiju sjevera na svom stadionu poraženi od subotičkog Spartaka rezultatom 2:0.

Prednost je donio iskusni Vojo Ubiparip u 52. minuti, koji je glavom pogodio nakon ubačaja Milića s lijeve strane.

Potom se strijelac prvog pogotka našao u ulozi asistenta u 66. minuti, kada je Andrej Todoroski lucidno lobovao vratara Ilića i udvostručio vodstvo koje je ostalo na semaforu na kraju utakmice.

TSC je tako propustio priliku zauzeti drugo mjesto na tabeli, jer sada sa 20 bodova zaostaje bod za Zvezdom na 3. poziciji. Subotičani su na 7. mjestu na tabeli sa 15 bodova.