Uroš Kabić će se preseliti na novu adresu, a već je ranije pisao MaxBet Sportu o svom očekivanju da će biti posuđen nekom superligaškom klubu. Sve je sada dogovoreno, postat će član Čukaričkog do kraja trenutne sezone.
“Kada sam počeo igrati seniorski nogomet, Čukarički mi se odmah dopao kao klub, sviđao mi se način funkcionisanja i filozofija razvoja mladih igrača. Došao sam sa željom da napredujem i pomognem klubu da se plasira u Evropu. Svaki put kad sam igrao protiv Čukaričkog, posebno ranije sa Vojvodinom, utakmice su uvijek bile izuzetno teške i neizvjesne. Iskreno, jako volim igrati nogomet, svaka minuta provedena na terenu me raduje. Prošle godine nisam igrao, bio sam posuđen Torinu, sa ove distance možda je to bio preveliki korak za mene u tom trenutku, ali bilo je lijepo iskustvo. Poznajem skoro 90 posto igrača u Čukaričkom, neće biti problema sa prilagođavanjem“, saopštio je odlučno mladi Kabić.
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


