Napoli nastavlja da tutnji Serijom A, Osimen i Kvaračkelija nezaustavljivi! (VIDEO)

Fudbaleri Napolija, apsolutnog lidera Serije A, nastavili su sa odličnim rezultatima i rutinski savladali Sasuolo u gostima sa 2-0, u utakmici odigranoj u okviru 23. kola elitnog ranga italijanskog fudbala.

Sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu, pošto su oba pogotka postignuta tada, i tako postavljen konačan rezultat.

Već u 12. minutu gosti su poveli zahvaljujući novom majstorstvu Kviče Kvaračkelije u 12. minutu. On je na sredini terena dobio loptu od Matijasa Olivere, potom se prošetao do ivice šesnaesterca, otresavši usput dvojicu protivničkih fudbalera, a na kraju precizno naciljao i pogodio donji levi ugao za prednost svog tima.

Konačan rezultat postavio je Viktor Osimen u 33. minutu, kada je odlično ukrotio dugu loptu, i odmah po prijemu pretrčao čuvara, a potom pogodio mrežu.

Napolitanci ostaju ubedljivi lideri na tabeli sa 62 boda, čak 18 više od drugoplasiranog Intera, od kog sada imaju utakmicu više.