Natho je pokrenuo Partizan za novu pobedu u trci za titulu! (VIDEO)

Nogometaši Partizana nastavili su pobjednički niz u Superligi Srbije nakon što su na svom terenu svladali Mladost iz Lučana rezultatom 2:0 (0:0).

Prvo poluvrijeme bilo je prilično nezanimljivo.

Partizan je najbolju priliku imao u 5. minuti kada je Saldanja pogodio stativu i to je bila praktički jedina prilika za domaće u prvih 45 minuta. Imala je Mladost jednu priliku zatresti mrežu, ali Jovanovićev udarac odlazi pored gola.

Partizan je krenuo angažiranije u drugo poluvrijeme i nakon 12 minuta igre stigao je do penala. Kao i obično, Bibras Natho je bio precizan sa bijele tačke i doveo crno-bijele u vodstvo od 1:0.

Nakon postignutog pogotka, domaćima je bilo lakše, a nakon 10 minuta još jedan pogodak, a strijelac je bio Zahid.

Do kraja utakmice nije bilo uzbuđenja te je u laganom ritmu privedena kraju.

Partizan je ostao prvi na ljestvici i ima 25 bodova iz 9 odigranih utakmica. Mladost ostaje na 6. mjestu sa 15 osvojenih bodova.