Navijači Liverpoola ostali u šoku, napadača ismijavaju zbog nestvarnog promašaja (VIDEO)

U trećem kolu Evropske lige Liverpool je na domaćem terenu savladao francuski Toulouse rezultatom 5:1, a susret je obilježio nevjerovatan promašaj napadača Redsa Darwina Nuneza.

Urugvajac je u 65. minuti promašio nemoguće. Izašao je jedan na jedan sa golmanom gostiju, prevario ga i uputio udarac u praznu mrežu, ali je lopta umjesto u gol pogodila stativu.

Sometimes, I don’t understand Darwin Nunezpic.twitter.com/4bwC6jNdQ9
— Psalm (@UTDPsalm) October 26, 2023

U nastavku je Liverpool ipak postigao gol budući da je Gravenberch bio precizniji od Nuneza koji je u prvom poluvremenu postigao gol za englesku ekipu.

Napadaču su iz igre navijači Liverpoola ispratili aplauzima, a Nunez se u ekipi Jurgena Kloppa još uvijek traži. U Liverpool je stigao prošle godine, a ove sezone je postigao 5 golova na 12 utakmica, prenosi N1 Sport.