Ekipa Sarajeva će dočekati Radnik u petak, 30. augusta, s početkom u 21 sat, u utakmici petog kola WWin lige BiH. Na ovoj utakmici nemaće gostujućih navijača, koji su najavili bojkot meča, a u nastavku prenosimo njihovo saopštenje.
“Utakmica između Sarajeva i Radnika se igra u petak od 21č na stadionu Asim Ferhatović Hase-Koševo. Navijači Radnika će bojkotovati utakmice radnim danima i neće ići organizovano na stadion. Fudbal se igra vikendom!”, saopštila je navijačka grupa Incident.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


