Navijači ranije napuštali stadion: Blamaža Manchester Uniteda, Newcastle se prošetao Old Traffordom

Kriza i dalje trese Manchester United. Novi poraz 3:0 od Newcastle Uniteda i ispadanje iz Liga kupa, dodatno je potreslo engleskog velikana.

U ovoj fazi natjecanja loše se proveo i Manchester United.

Nakon što su kolo ranije izbacili Manchester City sada su igrači Newcastlea izbacili i drugi mančesterski klub.

Slavili su na Old Traffordu 3-0. U prvom poluvremenu domaćin je već bio ozbiljno uzdrman nakon golova Almirona u 28. i Halla u 36. minuti.

Nije se od toga Manchester United uspio oporaviti. Čak, nakon sat vremena igre primio je novi gol, za konačnih 3-0 strijelac je bio Willock.

Stolica menadžera Erika ten Haga nakon ovog poraza se dodatno trese i pitanje je da li će dočekati naredne dane na klupi “Crvenih đavola” prenosi N1 Sport.