Nekoliko ekipa u Premijer ligi BiH iskoristilo je reprezentativnu pauzu za odigravanje prijateljskih utakmica, a među njima je Sloga Doboj savladala Slobodu rezultatom 2:0.
Nedim Jusufbegović, novi trener Sloge, danas je prvi put predvodio ekipu koja je slavila golovima Slobodana Đekića u 38. i Momčila Mrkaića u 79. minuti utakmice.
Jusufbegović je bio zadovoljan prikazanim igrom svojih igrača i istakao da su određeni principi igre prepoznatljivi u njihovoj igri.
Svi igrači su dobili priliku da se pokažu na terenu, a trener Jusufbegović naglasio je važnost kontinuiranog rada i napora svih članova tima kako bi ostvarili željeni cilj – opstanak u ligi.
Sloga Doboj će u narednom kolu igrati protiv Radnika, a trener Jusufbegović izražava vjerovanje u svoju ekipu i uvjerenje da će zajedničkim naporima postići željene rezultate.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


