Bivši fudbaler Crvene zvezde Dejan Lekić vjeruje da njegov bivši tim može da se plasira u Ligu šampiona.
Tim iz Norveške je u prvoj utakmici na svom terenu slavio rezultatom 2:1, a Lekić smatra da Zvezda može do preokreta….
-Bode ima dobru ekipu godinama, igraju Evropu, spremaju se uvijek za Ligu šampiona. Sve imamo u svojim rukama. Igramo pred našim navijačima, to je velika prednost. Vjerujem u igrače, stručni štab, upravu. Očekujem prolaz. Zvezda ima odličnu hemiju u ekipi, to se vidi i to bi moglo da presudi. Vjerujem da će biti pun stadion u srijedu i da će svi u dresovima doći na utakmicu – zakjučio je Lekić.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


