NEREŠENO: Inter i Kaljari podelili bodove (VIDEO)

U okviru 32. kola Serije A fudbaleri Intera i Kaljarija remizirali su, a rezultat je bio 2:2.

Inter je poveo već 12. minutu igre, strelac je bio Markus Tiram na asistenciju Aleksisa Sančesa. To je bio i jedini gol u prvom delu meča, a vredno pomena iz prvog dela je i situacija kada je domaćinu poništen gol posle ofsadja Barele. Kaljari je napadao u drugom poluvremenu i zasluženo je došao do izjednačenja, a gol je postigao Šomurodov u 65. minutu igre. Nije dugo trajalo slavlje gostiju jer je Hakan Čalhanoglu sa penala u 74. minutu vratio prednost Interu. Kada se već mislilo da će Inter sa tri boda dočekati veliki gradski derbi, rezervisti Kaljarija su pokvarili slavlje. Nikolas Viola rezervista Kaljarija je u 83. minutu postavio konačan rezultat.

Nakon ove utakmice Inter je prvi na tabeli sa 83 boda, dok je Kaljari na 14. mestu sa 31. bodom.