NEVJERICA: Evo šta su navijači Sheriffa uradili kada je Cristiano Ronaldo zabio gol

.

Fudbaleri Manchester Uniteda sinoć su u gostima pobijedili Sheriff sa 2:0 u meču drugog kola grupne faze Evropske lige.

Manchester United je bez previše problema uspio da dođe do pobjede na gostovanju u Moldaviji, te je ovo za ekipu Erika ten Haga bila prva ovosezonska pobjeda kada je u pitanju Evropska liga.

United je tako koliko-toliko uspio da se iskupi za poraz u prvom kolu na svom terenu od Real Sociedada, te se vrati u borbu za prvo mjesto u Grupi E i plasman u nokaut fazu ovog takmičenja.

Crveni đavoli su odlično otvorili utakmicu i već u 17. minuti došli su do prednosti kada je Eriksen bio asistent, a pogodak za 1:0 i vodstvo Manchester Uniteda zabio je Jadon Sancho.

Sve je bilo riješeno samo dvadesetak minuta kasnije jer je United stavio tačku na ovaj susret.

Naime, gosti su uspjeli u 39. minuti da se izbore za penal, a odgovornost s bijele tačke preuzeo je Cristiano Ronaldo koji je rutinski pogodio za 2:0 što je bio i konačan rezultat ove utakmice.

No, nakon što je zatresao mrežu Sheriffa portugalski napadač je pogodak proslavio na svoj prepoznatljiv način i uzvik “siuuu”, ali su svi ostali bez riječi kada su vidjeli reakciju domaćih navijača.

Navijači Sheriffa su iskoristili priliku što imaju priliku gledati jednog od najboljih igrača svijeta, a očito dosta njih koji su bili sinoć na tribinama su fanovi Cristiana Ronalda.

Dok je Ronaldo slavio pogodak za 0:2 u prepoznatljivom stilu sigurno se iznenadio kada je čuo da su i navijači Sheriffa uzviknuli “siuuu” što se gotovo nikada ne dešava kada Portugalac igra gostujuće mečeve.

VIDEO NA OVOM LINKU

Obično Ronaldo dobije žestoke zvižduke bez obzira gdje gostuje njegov klub, ali ovaj put navijači moldavskog kluba su sve iznenadili, te nije čudo što je video Ronaldove proslave gola postao hit na društvenim mrežama.

Ronaldo na poluvremenu razočarao nesretnu djevojku

Ipak, nakon što je završeno prvo poluvrijeme Ronaldo se ponovo našao u centru pažnje, ali ovaj put ne baš zbog neke lijepe stvari.

Naime, jedna od djevojaka koja je radila u medicinskom osoblju Sheriffa na ulazu u tunel zatražila je selfie sa Ronaldom što je Portugalac odbio. Ronaldo je samo odmahnuo rukom djevojci i ušao u svlačionicu.

A fan asked Ronaldo for a picture during the halftime of the United game but he refused to take it… pic.twitter.com/qYIRsvmtQU