NEZADOVOLJSTVO NA VRHUNCU: Lukaku zakuvao novi problem u Interu

Na gostovanju kod Specije očekivala se pobeda, ali su ‘Neroazuri‘ izgubili 2:1. Neobična je situacija viđena u 14. minutu susreta.

Interu je dosuđen penal, a izvođenju je pristupio Lautaro Martinez što se nikako nije svidelo Romeluu Lukakuu koji je nezadovoljno gestikulirao prema klupi.

Argentinski napadač je šutirao, ali mu je golman Specije sjajno zaustavio udarac.

U 83. minutu dvoboja je dosuđen novi penal za Inter, ali tada je Lukaku uzeo loptu i postigao gol za, u tom trenutku, 1:1, da bi do kraja Nzola u 87. minutu donio iznenađujuću pobedu domaćinu.

Nakon utakmice Interov trener Simone Inzagi je upitan za pojašnjenje situacije iz 14. minuta i nezadovoljstvo Lukakua.

Lautaro i Lukaku su naša dva izvođača jedanaesteraca. Obojica su bili na terenu kada je dosuđen penal, a to se ove sezone još nije dogodilo. Odlučili smo se za ovu opciju, a na kraju je Drongovski bio odličan na golu. Ali radije bih govorio o 28 ili 29 udaraca koje smo uputili prema golu, rekao je Inzagi, čiju ekipu na drugom mestu večeras ima priliku prestići gradski rival Milan.