NIŠTA OD PRVOG MESTA NI NA DVA DANA: Kiks Stare Dame, Srbi zamenjeni! (VIDEO)

ništa od prvog mesta ni na dva dana: kiks stare dame, srbi zamenjeni! (video)ništa od prvog mesta ni na dva dana: kiks stare dame, srbi zamenjeni! (video)

Fudbaleri Juventusa nisu uspeli da zabeleže pobedu u 16. kolu Serije A u Đenovi protiv istoimenog tima. Na kraju je meč završen rezultatom 1-1.

Stara Dama iz Torina vodila je na poluvremenu zahvaljujući golu koji je Federiko Kjeza postigao sa penala u 28. minutu.

Prednost ipak nije očuvana dugo po povratku na teren. Već u 48. minutu Albert Gudmudson je izjednačio i postavio konačan rezultat. Gol je bio prizvod akcije u kojoj mu je Kejleb Ekuban glavom prosledio loptu iz šesnaesterca, nakon čega Islanđanin nije ni čekao da se spusti na zemlju, već volej udarcem zatresao mrežu.

Crno-beli su tako propustili priliku da bar nakratko postanu lideri i prestignu najvećeg rivala Inter na prvom mestu tabele. Đenovljanima je ova pobeda veoma značajna pošto se i sa utakmicom više nalaze tek na 14. mestu sa samo 16 osvojenih bodova.