Ono što je neminovno je da će pojedini igrači Crvene zvezde morati na “kaljenje” jer u prvom timu nema mjesta za sve, a velika je vjerojatnost da će ove zime privremeno napustiti klub. Adem Avdić, Strahinja Stojković i Vasilije Kostov.
Isti scenarij već je viđen sa Strahinjom Erakovićem i Andrijom Maksimovićem, što se pokazalo izvrsnim potezom, jer su imali dovoljno prostora da se pravilno razviju i budu konkurentni kao igrači u prvoj postavi srpskog prvaka.
U svakom slučaju, još uvijek čekamo službenu potvrdu, a sigurno je da je mladim nogometašima prioritet nogometni razvoj, pa je posudba ponekad sasvim logičan potez.


