Fudbaleri Crvene zvezde su otputovali u Norvešku, gdje će sutra od 21 čas odigrati prvu utakmicu dvomeča protiv Bodo Glimta u borbi za ulazak u Ligu šampiona.
Među putnicima ipak nema golmana Omri Glzaera, za koga su stigle informacije da bi mogao stati na gol nakon povrede.
Spisak igrača koji konkurišu za tim u Norveškoj: Marko Ilić, Ivan Guteša, Vuk Draškić, Ognjen Mimović, Uroš Spajić, Vanja Drkušić, Naser Điga, Nemanja Stojić, Stefan Leković, Jung Vu Seol, Milan Rodić, In Bom Hvang, Dalsio Gomeš, Timi Maks Elšnik, Gelor Kanga, Nikola Knežević, Mirko Ivanić, Luka Ilić, Jovan Šljivić, Puma Rodrigez, Jegor Prucev, Lazar Jovanović, Piter Olanjinka, Felisio Milson, Aleksandar Katai, Bruno Duarte i Šerif Endiaje.
Revanš se igra 28. avgusta u Beogradu od 21 čas.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


