NOVI KIKS PARTIZANA PRED DERBI: Nevjerojatna pogreška obrane umalo ih je koštala poraza, Belić bod (VIDEO)

Nogometaši Partizana i Radničkog iz Kragujevca remizirali su u 19. kolu Superlige Srbije pošto je utakmica u Humskoj završila rezultatom 3-3.

Crno-bijeli su tako napravili drugi uzastopni kiks, nakon poraza u Nišu od domaćeg Radničkog, pa sada zaostaju dva boda za vječitim rivalom Crvenom zvezdom, uoči vječitog derbija.

Utakmica nije mogla gore započeti za favorizirane domaćine.

Kalulu je propustio otvoriti utakmicu, a onda je uslijedio brutalan penal s druge strane.

Prvo su u 7. minuti gosti iz Kragujevca poveli preko Gluščevića koji se odlično nosio s gužvom u šesnaestercu.

Tu se očekivala reakcija Partizana, no ubrzo je uslijedio i drugi pogodak Radničkog. Na sjajan centaršut s lijeve strane Adžića centarfor Joffrey odlično reagira i udvostručuje prednost.

Partizan je djelovao slabo i nisu uspjeli stvoriti značajnije prilike. Ipak, u završnici poluvremena stižu do izjednačenja.

Prvo je Saldaña u 40. minuti odlično reagirao na asistenciju Kalulua za 1:2.

Da se na odmor ode s osmijehom na licu pobrinuo se Bibras Natho koji je u 44. minuti sjajno izveo slobodan udarac.

Početkom drugog poluvremena obje su momčadi “razmijenile” po jednu prigodu, ali nitko nije uspio povesti. Potom je u 58. minuti Čolović probao udarac, no Jovanović je lagano obranio.

Radnički je prvi poveo u drugom poluvremenu nakon katastrofalne greške crno-bijelih. Gotovo kompletna obrana domaćih i vratar Jovanović okružili su loptu pred samim golom, kada im se prikrao Vidakov i postigao pogodak za 3-2.

Nakon toga domaći su krenuli u totalnu ofanzivu, a umjesto Saničanina, koji je najizravniji krivac za primljeni gol, u igru ​​je ušao Trifunović.

Ofenzivna orijentacija urodila je plodom u 87. minuti kada je Belić nakon povratnog dodavanja Saldanje svladao vratara Lekovića. No, momčad Igora DUljaja nije uspjela do sva tri boda.

Partizan (4-2-3-1): Jovanović – Stojković, Marković, Saničanin (od 82. Trifunović), Antić – Stjepanović, Natho (od 69. Belić) – Kalulu (od 69. Severin), Zahid, Menig (od 29. Nikolić) – Saldanja.

Radnički 1923 (4-2-3-1): Leković – Adzić, Izečukvu, Mitrović, Pecelj – Bevis, Ristić – Čolović, Viždi (od 70. Simović), Gluščević (od 62. Vidakov) – Činedu (od 78. Đurić).