Novi korak ka Skudetu: Napoli srušio Salernitanu! (VIDEO)

U utakmici 19. kola Serije A, fudbaleri Napolija su savladali Salernitanu sa 2:0 i napravili još jedan korak ka osvajanju titule šampiona Italije.

Napoli na polovini sezone ima 50 bodova, što je 12 više od šampiona Milana i 13 od Intera. Naravno, timovi iz Milana imaju po meč manje dok se Salernitana nalazi na 16. mestu sa 18 bodova.

Di Lorenco je u trećem minutu nadokande prvog poluvremene doveo svoj tim u prednost. Drugo poluvreme je počelo sjajno za goste. Samo tri minuta im je bilo potrebno da stignu do novog gola i konačnog rezultata. Šutirao je Elmas lepo sa ivice šesnaesterca, ali se lopta odbila od stativu. Na pravom mestu je čekao Viktor Osimen koji je postavio konačan rezultat utakmice.