Novi udarac za Sutjesku, Petrovac na 3/3, Iskra još bez gola

Fudbaleri Sutjeske doživjeli su novi udarac. Nakon lošeg nastupa u Evropi i četiri meča bez postignutog gola, Nikšićani su večeras poraženi i u Meridianbet Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi.

Uz dvije greške svojih igrača, ekipa Milije Savoivća “poklonila” je trijumf Mornaru, a čovjek odluke bio je upravo bivši igrač Sutjeske Marko Ćetković.

On je prvo pogodio u osmom, a onda devet minuta kasnije asistirao Marašu. U drugom poluvremenu je aktuelni šampion uspio tek da smanji golom Kneževića u 80. minutu.

Petrovac je pogotkom Zonjića u 19. minutu upisao i treću pobjedu u isto toliko kola i lider je tabele.

Jezero je preokretom pobijedilo Arsenal 2:1, dok Iskra i dalje ne zna za gol u novoj sezoni. U Danilovgradu je bilo 0:0 protiv Rudara.