Nogometaši iz NIS -a i Partizana igrali su izvlačenje u šestom krugu Superlige s rezultatom 2: 2 (1: 1).
Šef profesionalnog osoblja Radskog Tomislava Sevića pohvalio je svoje igrače nakon meča.
– Igrali smo kvalitetan meč protiv izvanrednog suparnika. Dobro smo spasili, previše smo ih uzeli u uvodnom 20 minuta. Kasnije smo konsolidirali da vidimo da smo imali priliku, igrali smo dobru igru i došli do pozitivnog rezultata. Partizan je sjajan tim koji ne bih imao što dodati tamo. Imali su svoje šanse, mislim da je na kraju realno. Sve čestitke idu mojim momcima koji su bili energično strašni. Mogu im samo čestitati i poželjeti im da iz utakmice do igre budu još boljirekao je Sevic.
Strahinja Manojlović imala je sjajno izdanje na Naki.
– Dojmovi su fenomenalni. Osvojili smo vrlo važnu točku. Igrali smo se kući i ostali smo neporaženi. Nadam se da će ovo biti prekretnica za bolje rezultate u nastavku. Mislim da smo nam se večeras vratili kako bismo porazili od Novi Pazar. Partizanska momčad je mnogo opasna, što također kaže činjenica da su u dvije utakmice dali dvanaest golova. Dobro smo ih analizirali sa profesionalnim osobljem. Stvarno smo izgledali kao pravi borbeni tim i svi smo zajedno došli na bodove. Želio bih zahvaliti navijačima koje je također teško izaći iz poraza, a mi smo nas podržali. Pratili su nas kao da smo pobijedili. Hvala im i pustite ih da uđu u što više brojeva, ovaj tim zaslužuje i trebao bi imati podrškurekao je Manojlović.
Pucač drugog pogotka Radivoj Bosić istaknuo je da je podjela bodova možda najrealnija.
– jDobra igra je iza nas. Bio je veliki intenzitet. U prvih petnaest minuta smo tražili. Možda je malo i ta atmosfera utjecala na to. Nakon toga, preuzeli smo inicijativu. Mislim da smo igrali dobru utakmicu. Moglo bi biti prema van, s jedne strane, a s druge strane. Imali su svoje šanse, imali smo ih i mi. Mislim da smo u drugom dijelu potpuno preuzeli inicijativu, čak smo imali i priliku u posljednjem napadu, kada smo mogli pogoditi i kruniti dobru igru s tri boda. Atmosfera je bila lijepa. Kad dajete posljednji atom moći u teškim vremenima, publika je dodatni vjetar u leđima. Mislim da su obožavatelji prepoznali našu energiju, predanost i to s namaRekao je Bosic.
U sljedećem krugu Radnički će gostuju imenjak u Kragujevac. Ta utakmica u programu je 31. kolovoza u 21 sat.


