U subotu će se OFK Beograd i partizan u Zajecaru sastajati u Superligi.
“Romantici”, dok su domaćini igrali utakmice u Stari Pazovi, ali za ovaj meč prijavio je Zajecar kao kućanstvo, koje je prihvaćeno.
Smetala ga je partizan, pa su izdali izjavu i razgovarali s tim iz Ofk Beograda.
– Povodom današnje najave FC Partizana, OFK Beograd, poštujući dugogodišnjeg sportskog suparnika, želi istaknuti sljedeće:
U procesu licenciranja za super lokaciju Srbije, naš klub redovito je izvijestio o dva stadiona – stadion Kranjevica u Zajecar i FSS Sports Center u Stara Pazovi.
Klub je donio odluku da donese sve domaće utakmice u Zajecaru, sve do najčešća želja svih klubova, administracija, što se smatra činjenicom da nismo igrali utakmicu na našem stadionu i prije naših navijača za naš klub.
U meč protiv FK Partizana prijavljen je u skladu sa svim propisima i u zakazanim rokovima, a iznenađena je samo izjava našeg suparnika. Stoga stvarno ne vidimo osnovu za pritužbe i pritužbe, pomaknimo sve sportske naboje tamo gdje pripada, a to je teren.
Kao i do sada, nastavit ćemo poštovati propise, pravila i odluke nogometnih tijela u Srbiji.
Sportski pozdrav, vidimo se u Zajecarudržave u najavi Ofk Beograd.


