Fudbaleri Borca bili su nadomak pobjede protiv Sarajeva u velikom derbiju, ali je tim Vinka Marinovića primio gol u posljednjim trenucima.
Nakon utakmice na društvenim mrežama oglasio se i predsjednik Borca Milan Tegeltija.
“Šteta za primljeni gol u posljednjim sekundama, ali to je fudbal. Čestitke našim igračima i stručnom štabu na dobroj i čvrstoj igri, borenosti i odlučnosti i osvojenom bodu! Idemo dalje, znamo svoj cilj! Aj Borac”, napisao je Tegeltija.
Штета за примљени гол у последњим секундама, али то је фудбал. Честитке нашим играчима и стручном штабу на доброј и чврстој игри, борбености и одлучности и освојеном боду! Идемо даље , знамо свој циљ! Ај Борац
— Милан Тегелтија (@Milan_Tegeltija) November 5, 2023


