Nogometaši Partizana pobijedili su Radnički u Kragujevcu rezultatom 4-2 u 18. kolu Super lige.
Trener Partizana Nenad Stojaković iznio je dojmove nakon utakmice, vrlo jasno i sažeto.
– Pozdrav svim navijačima Partizana. Moramo raditi na obrani. Imali smo potpunu kontrolu. Zadovoljan sam konačnim rezultatom i stvorenim prilikama. Lijepa atmosfera, Kragujevac je nogometni grad. Viđena je kvalitetna utakmica. Čestitke ekipama na borbikazao je Stojaković

