PARTIZAN PAO NA TREĆE MJESTO: TSC savladao Mladost lijepim golom bivšeg Zvezdaša (VIDEO)

Nogometaši TSC-a iz Bačke Topole pobijedili su na svom stadionu Mladost Luču rezultatom 2-1 u 27. kolu Superlige Srbije.

Na taj način tim sa sjevera zemlje pretekao je Partizan na drugom mjestu na tabeli, nakon što su crno-bijeli jučer poraženi od Radnika.

Domaći su poveli već u 15. minuti prekrasnim golom bivšeg igrača Crvene zvezde Miloša Cvetkovića koji je precizno pucao s ruba kaznenog prostora.

Na 2:0 povisio je Saša Jovanović u 36. minuti, kada mu je preostalo samo pospremiti loptu u mrežu nakon izvrsne akcije s Petrom Ratkovim, spojivši mladost i iskustvo.

S tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme, a ublažio ga je tek u 88. minuti bivši nogometaš Partizana Nemanja Tomić iz jedanaesterca.