Partizan sa pola snage sa Nišlijama: Simultanka Rikarda i sjajni Baždar za radost “Grabara” (VIDEO)

Nogometaši Partizana ostvarili su još jednu pobjedu u Super ligi Srbije nakon što su svladali Radnički iz Niša rezultatom 4:0 (2:0).

Partizan je od samog starta dobro krenuo i želio je što prije doći do pogotka. Već u trećoj minuti Baždar je pogodio stativu nakon udarca s vrha kaznenog prostora, a samo nekoliko minuta kasnije Pavlović je doveo crno-bijele u vodstvo.

Veliku pogrešku napravio je branič gostiju Gak koji je loptu proslijedio u noge Pavloviću, a centarfor je lijepim golom oduševio malobrojnu publiku na stadionu Partizana.

Vrlo brzo Partizan je postigao i drugi pogodak, a ovoga puta strijelac je bio nitko drugi do Ricardo.

Radnički je najbolju priliku imao preko Dimića u 35. minuti, ali je Saničanin dobro intervenirao. Na drugoj strani Pavlović je imao priliku za još jedan gol, ali se na odmor otišlo s 2:0.

Ako je bilo ikakvih dvojbi oko pobjednika ovog susreta, razjašnjeno je odmah početkom drugog dijela igre kada je Ricardo nakon solo prodora postigao još jedan pogodak za uvjerljivih 3:0.

Ušlo se u mirniji dio utakmice u kojem je Partizan imao inicijativu, ali bez većih prilika, a onda je u 84. minuti Natho probio desnu stranu i pronašao Baždara u srcu šesnaesterca. Sjajni mladi igrač poslao je loptu u mrežu Radničkog za 4:0.

Partizan nakon ove pobjede ima 37 bodova na drugom mjestu, dok je Radnički 11. sa 16 bodova.