Već smo napisali da je Partizan počeo poboljšati novu sezonu, a novo pojačanje bi trebalo biti branitelj, Stefan Milic. To je Crnagrin International koji bi danas trebao stići u Beograd.
https://www.youtube.com/watch?v=rdizsnvmbca
Milic je tijekom karijere igrao za budućnost iz Podgorica, Dinamo iz Zagreba, Varaždin, NK Bravo, rujan Sofia, Decic i za Chernomorec Novorosijsk. Igra kao središnja leđa, dok trenutni ugovor s ruskim klubom vrijedi do kraja lipnja 2027. godine. Za reprezentaciju Crne Gore, igrao je samo u mlađim kategorijama, a zanimljivo je da, iako je igrao u susjedstvu, u Super ligi Srbije, do sada nije nastupio.


